Kontakt oss her, adresse mail telefon åpningstider

 

Ta kontakt her

Mona  Nielsen   +34 609 407 567 - mona@dinbolig.com

Mª Jesús Díaz    +34 696 492 991- mariaj@dinbolig.com

 

May Alas Marin  +34 629 841 213 - may@dinbolig.com

Alejandra Iglesias +34 722 105 282 -alex@dinbolig.com

Ingvild Teksum  +34  617 697 060 - ingvild@dinbolig.com                                              -norsk mobil +47 993 69 449

 

Bea Høiland       +34 966 701 233 - bea@dinbolig.com

Salva  Rodrigo +34 966 701 233 salvador@dinbolig.com

Conny Guggiana +34 966 701 233

LNTAXFISCAL:

Lola Fernández   +34 965 118 554 - lola@dinbolig.com

Laila Moreno       +34 965 118 553  - laila@dinbolig.com

Cathy Sanchez   +34 965 118 532 - cathy@dinbolig.com

 

 

Kontor og avtaler:

 

Vanlig åpningstid 9 til 17 mand til torsdag og frem til kl 15 på fredager.

Husk at kontorene er stengt nasjonale, regionale og lokale helligdager .

Adresse:

Urb Mirador de los Altos 205, Calle Londres 8, 03189 Orihuela Costa, Alicante

Telefon  +34 96 670 12 33

e-post : info@dinbolig.com

 


View Larger Map


Fornavn
Etternavn
E-post
Telefon
Melding
 
Motta nyhetsbrev?
  CAPTCHA Image
Secuity Code
 

CH-Z427
Enebolig, Torrevieja
  • 4 Soverom
  • 2 Bad
  • Privat basseng
Koslig innholdsrik del av tomannsbolig med privat basseng
VN-081
Enebolig, Orihuela Costa
3 soveroms eneboliger 3 bad Privat basseng
Fra 269.900 €
Til 314.900 €
AP-312
Leilighet, Torrevieja
  • 2 Soverom
  • 1 Bad
  • Svømmebasseng
Påkostet leilighet i første etasje og 100 meter fra stranden
VN-106
Leilighet, Orihuela Costa
2/3 soverom 2 bad Felles basseng
Fra 139.900 €
Til 314.900 €
B-Z720
Bungalow, Orihuela Costa
  • 2 Soverom
  • 2 Bad
  • Felles svømmebasseng
Toppetasje bungalowleilighet med takterrasse
AP-318
Leilighet, Torrevieja
  • 3 Soverom
  • 1 Bad
Romslig 3 soveroms leilighet i første etasje 150 meter fra sjøen
B-Z712
Bungalow, Orihuela Costa
  • 2 Soverom
  • 2 Bad
  • Felles svømmebasseng
Bungalow toppetasje hjørne med både hage og takterrasse
VN-100
Leilighet, Orihuela Costa
2/3 soverom 2 bad Felles basseng
Fra 182.000 €
Til 295.000 €