Kontakt oss

 

Ta kontakt her

Mona  Nielsen   +34 609 407 567 - mona@dinbolig.com

Mª Jesús Díaz    +34 696 492 991- mariaj@dinbolig.com

May Alas Marin  +34 629 841 213 - may@dinbolig.com

Lola Fernández   +34 966 701 233 - lola@dinbolig.com

Laila Moreno       +34 966 101 2 33 laila@dinbolig.com

Cathy Sanchez   +34 966 701 233 - cathy@dinbolig.com

Bea Høiland       +34 966 701 233 - bea@dinbolig.com

Nancy Detienne +34 672 147 372 - nancy@dinbolig.com

 

 

Kontor og avtaler: 9 til 17 mand til torsdag og frem til kl 15 på fredager.

Adresse:Urb Mirador de los Altos 205, Calle Londres 8, 03189 Orihuela Costa, Alicante

Telefon  +34 96 670 12 33

e-post info@dinbolig.com

 


View Larger Map


Fornavn
Etternavn
E-post
Telefon
Melding
 
Motta nyhetsbrev?
  CAPTCHA Image
Secuity Code
 

AP-292
Leilighet, Torrevieja
  • 2 Soverom
  • 2 Bad
  • Felles svømmebasseng
Leilighet m/ 143 m2 egen tomt bare 50 meter fra stranden
VN-114
Bungalow, Orihuela Costa
2 Soverom 2 bad Felles svømmebasseng
Fra 186.900 €
Til 217.250 €
B-Z659
Bungalow, Orihuela Costa
  • 3 Soverom
  • 2 Bad
  • Felles svømmebasseng
Bungalowleilighet på bakkeplan
B-Z663
Bungalow, Orihuela Costa
  • 2 Soverom
  • 2 Bad
  • Felles svømmebasseng
Lekker 2 sov 2 bads bungalowleilighet på bakkeplan
AT-147
Toppleilighet, Torrevieja
  • 2 Soverom
  • 1 Bad
  • Felles svømmebasseng
Toppetsje (andre etasje ) med 2 soverom, 1 bad,
VN-107
Bungalow, Torrevieja
3 Soverom 2 bad privat basseng om ønsket som tilleggsvalg
Fra 249.000 €
Til 319.000 €
VN-081
Enebolig, Orihuela Costa
3 soveroms eneboliger 3 bad Privat basseng
Fra 269.900 €
Til 314.900 €
VN-067
Enebolig, LAS FILIPINAS (ORIHUELA COSTA)
3 Soverom 4 bad Privat basseng 3x 5 meter
Fra 349.000 €