Kontakt oss her, adresse mail telefon åpningstider

 

Ta kontakt her

Mona  Nielsen   +34 609 407 567 - mona@dinbolig.com

Mª Jesús Díaz    +34 696 492 991- mariaj@dinbolig.com

May Alas Marin  +34 629 841 213 - may@dinbolig.com

Lola Fernández   +34 966 701 233 - lola@dinbolig.com

Laila Moreno       +34 966 101 2 33 laila@dinbolig.com

Cathy Sanchez   +34 966 701 233 - cathy@dinbolig.com

Bea Høiland       +34 966 701 233 - bea@dinbolig.com

Salva  Rodrigo +34 966 701 233 salvador@dinbolig.com

 

 

Kontor og avtaler:

Sommeråpent juli og august 9 til 15 mandag til fredag.

Vanlig åpningstid 9 til 17 mand til torsdag og frem til kl 15 på fredager.

Adresse:Urb Mirador de los Altos 205, Calle Londres 8, 03189 Orihuela Costa, Alicante

Telefon  +34 96 670 12 33

e-post info@dinbolig.com

 


View Larger Map


Fornavn
Etternavn
E-post
Telefon
Melding
 
Motta nyhetsbrev?
  CAPTCHA Image
Secuity Code
 

AP-309
Leilighet, Orihuela Costa
  • 2 Soverom
  • 1 Bad
  • Felles svømmebasseng
Sydvendt kjekk leilighet nær fasiliteter og strand
B-Z708
Bungalow, Torrevieja
  • 3 Soverom
  • 2 Bad
Koselig rekkehus med 3 soverom
B-Z674
Rekkehus, Orihuela Costa
  • 2 Soverom
  • 1 Bad
  • Felles svømmebasseng
Svært godt vedlikeholdt og oppdatert 2 soveroms hjørne rekkehus
VN-094
Bungalow, Torrevieja
2, 3 soverom som tilvalg(grunnplan) 2 Bad Felles svømmebasseng
Fra 157.000 €
Til 245.000 €
VN-033
Leilighet, Orihuela Costa
2 Soverom 2 Bad Felles svømmebasseng + Gym+Spa
Fra 139.000 €
Til 195.000 €
VN-074
Enebolig, Torrevieja
Fra 650.000 €
Til 660.000 €
VN-112
Leilighet, Orihuela Costa
2 soverom 2 bad Felles basseng
Fra 156.900 €
Til 269.900 €
CH-Z220
Enebolig, Orihuela Costa
  • 6 Soverom
  • 5 Bad
  • Privat basseng
Villa med havutsikt og eget basseng 100 meter fra Zeniastranden