Kontakt oss her, adresse mail telefon åpningstider

 

Ta kontakt her

Mona  Nielsen   +34 609 407 567 - mona@dinbolig.com

Mª Jesús Díaz    +34 696 492 991- mariaj@dinbolig.com

May Alas Marin  +34 629 841 213 - may@dinbolig.com

Lola Fernández   +34 966 701 233 - lola@dinbolig.com

Laila Moreno       +34 966 101 2 33 laila@dinbolig.com

Cathy Sanchez   +34 966 701 233 - cathy@dinbolig.com

Bea Høiland       +34 966 701 233 - bea@dinbolig.com

Salva  Rodrigo +34 966 701 233 salvador@dinbolig,com

Maianne Dali     +34 966 701 233 - marianne@dinbolig.com

 

 

Kontor og avtaler: 9 til 17 mand til torsdag og frem til kl 15 på fredager.

Adresse:Urb Mirador de los Altos 205, Calle Londres 8, 03189 Orihuela Costa, Alicante

Telefon  +34 96 670 12 33

e-post info@dinbolig.com

 


View Larger Map


Fornavn
Etternavn
E-post
Telefon
Melding
 
Motta nyhetsbrev?
  CAPTCHA Image
Secuity Code
 

AT-149
Toppleilighet, Torrevieja
  • 2 Soverom
  • 1 Bad
  • Felles svømmebasseng
Solrik lys romslig toppleilighet utsikt over bassenget Cala Dorada
CH-Z416
Enebolig, Torrevieja
  • 3 Soverom
  • 1 Bad
  • Felles svømmebasseng
Koselig vertikaldelt enebolig med 3 soverom
VN-099
Leilighet, Orihuela Costa
2 y 3soverom 2 Bad Felles basseng
Fra 195.000 €
Til 515.000 €
VN-074
Enebolig, Torrevieja
Fra 650.000 €
Til 660.000 €
B-Z662
Rekkehus, Torrevieja
  • 4 Soverom
  • 2 Bad
  • Felles svømmebasseng
Fint rekkehus type bolig quad
VN-084
Enebolig, PUEBLO BRAVO (ROJALES)
2 og 3 Soveromsmodeller 2 og 3 baderomsmodeller Privat basseng
Fra 274.000 €
Til 359.000 €
AT-147
Toppleilighet, Torrevieja
  • 2 Soverom
  • 1 Bad
  • Felles svømmebasseng
Toppetsje (andre etasje ) med 2 soverom, 1 bad,
B-Z675
Bungalow, Torrevieja
  • 2 Soverom
  • 2 Bad
  • Felles svømmebasseng
Moderne arkitektur og design- SOLRIK og flott bakkeplan bungalow