Kontakt oss

 

Ta kontakt her

Mona  Nielsen   +34 609 407 567 - mona@dinbolig.com

Mª Jesús Díaz    +34 696 492 991- mariaj@dinbolig.com

May Alas Marin  +34 629 841 213 - may@dinbolig.com

Sonia Huertas    +34 966 701 233 - sonia@dinbolig.com

Cathy Sanchez   +34 966 701 233 - cathy@dinbolig.com

Bea Høiland       +34 966 701 233 - bea@dinbolig.com

Nancy Detienne +34 672 147 372 - nancy@dinbolig.com

 

 

Kontor og avtaler: 9 til 17 mand til torsdag og frem til kl 15 på fredager.

Adresse:Urb Mirador de los Altos 205, Calle Londres 8, 03189 Orihuela Costa, Alicante

Telefon  +34 96 670 12 33

e-post info@dinbolig.com

 


View Larger Map


Fornavn
Etternavn
E-post
Telefon
Melding
 
Motta nyhetsbrev?
  CAPTCHA Image
Secuity Code
 

B-Z663
Bungalow, Orihuela Costa
  • 2 Soverom
  • 2 Bad
  • Felles svømmebasseng
Lekker 2 sov 2 bads bungalowleilighet på bakkeplan
VN-099
Leilighet, Orihuela Costa
1,2 y 3soverom 2 Bad
Fra 195.000 €
Til 515.000 €
B-Z665
Rekkehus, Orihuela Costa
  • 2 Soverom
  • 2 Bad
  • Felles svømmebasseng
Flott del av firemannsbolig mellom Lomas de cabo roig og Los Dolses
B-Z672
Rekkehus, Orihuela Costa
  • 2 Soverom
  • 1 Bad
  • Felles svømmebasseng
Koselig og oppdatert cuatro-bolig med 2 soverom, 1 bad
VN-090
Enebolig, Orihuela Costa
3 soverom 2 baderom Privat Basseng
Fra 236.000 €
Til 249.000 €
AT-147
Toppleilighet, Torrevieja
  • 2 Soverom
  • 1 Bad
  • Felles svømmebasseng
Toppetsje (andre etasje ) med 2 soverom, 1 bad,
B-Z682
Rekkehus, Orihuela Costa
  • 2 Soverom
  • 2 Bad
  • Felles svømmebasseng
Sydvendt oppdatert del av firemannsbolig
B-Z677
Rekkehus, Orihuela Costa
  • 3 Soverom
  • 2 Bad
  • Felles svømmebasseng
Sydvendt Cuatro-bolig med 3 soverom, 1 bad + 1 WC