Kontakt oss her, adresse mail telefon åpningstider

 

Ta kontakt her

Mona  Nielsen   +34 609 407 567 - mona@dinbolig.com

Mª Jesús Díaz    +34 696 492 991- mariaj@dinbolig.com

May Alas Marin  +34 629 841 213 - may@dinbolig.com

Lola Fernández   +34 966 701 233 - lola@dinbolig.com

Laila Moreno       +34 966 101 2 33 laila@dinbolig.com

Cathy Sanchez   +34 966 701 233 - cathy@dinbolig.com

Bea Høiland       +34 966 701 233 - bea@dinbolig.com

Salva  Rodrigo +34 966 701 233 salvador@dinbolig.com

 

 

Kontor og avtaler:

Sommeråpent juli og august 9 til 15 mandag til fredag.

Vanlig åpningstid 9 til 17 mand til torsdag og frem til kl 15 på fredager.

Adresse:Urb Mirador de los Altos 205, Calle Londres 8, 03189 Orihuela Costa, Alicante

Telefon  +34 96 670 12 33

e-post info@dinbolig.com

 


View Larger Map


Fornavn
Etternavn
E-post
Telefon
Melding
 
Motta nyhetsbrev?
  CAPTCHA Image
Secuity Code
 

CH-Z420
Enebolig, Orihuela Costa
  • 5 Soverom
  • 2 Bad
  • Privat basseng
Nyrenovert og attraktiv del av tomannsbolig med 5 soverom
CH-Z387
Enebolig, Rojales
  • 3 Soverom
  • 2 Bad
  • Privat basseng
Fantastisk frittliggende villa i sentrum av Ciudad Quesada
B-Z678
Rekkehus, Orihuela Costa
  • 3 Soverom
  • 2 Bad
  • Felles svømmebasseng
Solrik 3 soveroms del av firemannsbolig over to plan med takterrasse
VN-029
Leilighet, Torrevieja
3 Og 5 soverom 2 og 3 bad
Fra 105.000 €
Til 255.000 €
B-Z700
Rekkehus, Orihuela Costa
  • 2 Soverom
  • 1 Bad
  • Felles svømmebasseng
Vestvendt del av firemannsbolig, alt på en flate
VN-090
Enebolig, Orihuela Costa
3 soverom 2 baderom Privat Basseng
Fra 236.000 €
Til 249.000 €
B-Z696
Bungalow, Torrevieja
  • 3 Soverom
  • 2 Bad
  • Felles svømmebasseng
Solrik 3 soveroms del av firemannsbolig ved park og havutsikt
B-Z699
Bungalow, Orihuela Costa
  • 2 Soverom
  • 1 Bad
  • Felles svømmebasseng
Solrik og flott toppetasje bungalow med takterrasse