Kontakt oss her, adresse mail telefon åpningstider

 

Ta kontakt her

Mona  Nielsen   +34 609 407 567 - mona@dinbolig.com

Mª Jesús Díaz    +34 696 492 991- mariaj@dinbolig.com

 

May Alas Marin  +34 629 841 213 - may@dinbolig.com

Alejandra Iglesias +34 722 105 282 -alex@dinbolig.com

Ingvild Teksum  +34  617 697 060 - ingvild@dinbolig.com                                              -norsk mobil +47 993 69 449

 

Bea Høiland       +34 966 701 233 - bea@dinbolig.com

Salva  Rodrigo +34 966 701 233 salvador@dinbolig.com

Conny Guggiana +34 966 701 233

LNTAXFISCAL:

Lola Fernández   +34 965 118 554 - lola@dinbolig.com

Laila Moreno       +34 965 118 553  - laila@dinbolig.com

Cathy Sanchez   +34 965 118 532 - cathy@dinbolig.com

 

 

Kontor og avtaler:

 

Vanlig åpningstid 9 til 17 mand til torsdag og frem til kl 15 på fredager.

Husk at kontorene er stengt nasjonale, regionale og lokale helligdager .

Adresse:

Urb Mirador de los Altos 205, Calle Londres 8, 03189 Orihuela Costa, Alicante

Telefon  +34 96 670 12 33

e-post : info@dinbolig.com

 


View Larger Map


Fornavn
Etternavn
E-post
Telefon
Melding
 
Motta nyhetsbrev?
  CAPTCHA Image
Secuity Code
 

VN-097
Enebolig, Orihuela Costa
3 Soverom 3 Bad Privat basseng
Fra 399.900 €
AP-305
Leilighet, Orihuela Costa
  • 2 Soverom
  • 2 Bad
  • Felles svømmebasseng
Havutsikt. Lekker luksusleilighet med 2 soverom, 2 bad,
B-Z727
Rekkehus, Torrevieja
  • 3 Soverom
  • 2 Bad
  • Felles svømmebasseng
Sydvendt påkostet og strøken-del av firemannsbolig rekkehus i Altos de la Bahía
VN-104
Leilighet, San Miguel De Salinas
2 soverom 2 Bad Felles basseng
Fra 180.000 €
Til 239.000 €
B-Z715
Rekkehus, Orihuela Costa
  • 2 Soverom
  • 2 Bad
  • Felles svømmebasseng
Flott del av firemannsbolig, Cuatro, nær alt du trenger i det daglige
VN-093
Enebolig, Torrevieja
3 Soverom 2 Bad Privat basseng
Fra 299.900 €
Til 349.000 €
VN-114
Bungalow, Orihuela Costa
2 Soverom 2 bad Felles svømmebasseng
Fra 186.900 €
Til 217.250 €
B-Z659
Bungalow, Orihuela Costa
  • 3 Soverom
  • 2 Bad
  • Felles svømmebasseng
Bungalowleilighet på bakkeplan