Kontakt oss her, adresse mail telefon åpningstider

 Ta kontakt her:

Mona  Nielsen   +34 609 407 567 - mona@dinbolig.com

Mª Jesús Díaz    +34 696 492 991- mariaj@dinbolig.com

May Alas Marin  +34 629 841 213 - may@dinbolig.com

Alejandra Iglesias +34 722 105 282 -alex@dinbolig.com

Ingvild Teksum  +34  617 697 060 - ingvild@dinbolig.com                                              -norsk mobil +47 993 69 449

Ralph Sparre-Enger  +47 900 66 990  -  ralph@dinbolig.com

Bea Høiland           +34 966 701 233 - bea@dinbolig.com

Salva  Rodrigo +34 966 701 233 - salvador@dinbolig.com

Angeles Gimenez  +34 966 701 233 - angeles@dinbolig.com

LNTAXFISCAL:

Lola Fernández   +34 965 118 554 - lola@dinbolig.com

Laila Moreno       +34 965 118 553  - laila@dinbolig.com

Cathy Sanchez   +34 965 118 532 - cathy@dinbolig.com

   Kontor og avtaler:

 Vanlig åpningstid 9 til 17 mand til torsdag og frem til kl 15 på fredager.

 Husk at kontorene er stengt nasjonale, regionale og lokale helligdager .

Adresse:

Urb Mirador de los Altos 205, Calle Londres 8, 03189 Orihuela Costa, Alicante

Telefon  +34 96 670 12 33

e-post : info@dinbolig.com

 


View Larger Map


Fornavn
Etternavn
E-post
Telefon
Melding
 
Motta nyhetsbrev?
  CAPTCHA Image
Secuity Code
 

VN-101
Leilighet, Torrevieja
1/2 og 3soverom 1 og 2 bad Felles svømmebasseng
Fra 105.000 €
Til 179.000 €
VN-106
Leilighet, Orihuela Costa
2/3 soverom 2 bad Felles basseng
Fra 139.900 €
Til 314.900 €
B-Z710
Rekkehus, Orihuela Costa
  • 3 Soverom
  • 3 Bad
  • Felles svømmebasseng
Flott rekkehus med lukket garasje i kjelleren
AP-317
Leilighet, Orihuela Costa
  • 2 Soverom
  • 2 Bad
  • Felles svømmebasseng
Ströken sydvendt og moderne luksus leilighet med havutsikt
B-Z713
Rekkehus, Torrevieja
  • 3 Soverom
  • 3 Bad
  • Felles svømmebasseng
Flott 3 soveroms gjennomgående rekkehus med solrike terrasser
CH-Z422
Enebolig, Torrevieja
  • 3 Soverom
  • 1 Bad
  • Privat basseng
Koselig frittliggende villa alt på ett plan! Med eget basseng
AT-152
Toppleilighet, Pilar De La Horadada
  • 3 Soverom
  • 2 Bad
  • Felles svømmebasseng
Luksus toppetasje havutsikt Mil Palmeras
VN-104
Leilighet, San Miguel De Salinas
2 soverom 2 Bad Felles basseng
Fra 180.000 €
Til 239.000 €